Nacházíte se: Servis a služby

Servis a služby

Mezi naše služby Systémového integrátora v prezentační technice patří mimo jiné i nabídka architektů, pokud byste potřebovali poradit s interiéry vašich místností. Dále top odborníků na domácí kina a zvuk, kde spolupracujeme již dlouhá léta nejen s našimi předními HiFi studii, ale i s profesionálními dovozci celých ozvučovacích kompletů pro velké sály, kina či divadla.

Nechybí u nás ani možné konzultace s odborníky jak na videokonference, tak třeba i občas zanedbávané projekční plochy, včetně desítek atypů. Pro stále častější venkovní projekce, kde již nestačí projekční technika svoji světelnou intenzitou nabízíme řešení LED diodovými tabulemi od jednobarevných po plnobarevné za opravdu rozumné ceny.
Umíme sehnat ty správné řemeslníky, nábytkáře či výrobce atypických řešení.
Vše jsme schopni s Vámi ponejprv pečlivě prodiskutovat. Vždy podle Vašich aktuálních potřeb a financí umíme nalézt odpovídající řešení či připravit studii, případně celý projekt. S naší technikou souvisí i zajímavý a propracovaný titulkovací SW do divadel, který je mnohokráte vyzkoušený a naše přední scény jej často používají ať pro překlady oper, tak pro hry určené cizincům.Komplexní instalaci pak vytváří tým zkušených profesionálů s mnohaletou praxí. A to nejen u našich instalací na stálo, ale i u zápůjček či stavby stánků po výstavách kdekoliv po Evropě.

Stejně tak nám záleží na servisu či pozáručním servisu jak komplet celků tak i jednotlivých přístrojů, které jste si od nás v minulosti pořídili nebo pořídit teprve chcete.